Шаблоны joomla 3

Kurumsal

Kanatçı Ali Asker

2002 yılında Antalya’nın tam orta yerinde yer alan şehrin kalbine, Kaleiçi’nde açıldık.
2005 yılında ise Eski Lara Yolu üzerinde ve günümüzde de halen hizmet verdiğimiz yerimize taşındık.

Yemek bizim için bir tutku. Kimi zaman özlediğiniz bir koku, kimi zaman da geleneksel lezzetlerle harmanlanan, mutlaka bir tadın favoriniz olacağı zengin bir menü.

Asıl bizi biz yapan değer ise; eşsiz tavuk kanadı. Diğer lezzetlerden sıyrılıp, ismimize de konu olan Kanat. İşte, bizim her seferinde daha da özenerek, en lezzetlisine ulaşmak için çabaladığımız gerçek bir lezzet sanatı.Kanat sosumuzun baharatları, ilk isminin Hitit krallarından geldiği sonrasında Kurtuluş Savaşı ile “Kahraman” ünvanı alan şehir; Maraş’tan özel olarak gelmektedir. Birgün öncesinde marinede dinlenmeye bırakılan kanatlar, son olarak büyük aşkı ateşle kavuşuyor.

Ateşin de aynı sos gibi bir büyüsü var. Kömürü de meşeden olması dolayısıyla tada doğal bir lezzet katıyor. Ateşle tavuk mesafesi öyle tadında ki kanadın yavaş yavaş doyasıya pişmesini sağlıyor. Kanat dışında menümüzün de vazgeçilmez müdavim tatları var. Kiremitte ciğer, yaprak ciğer, gavurdağı salata…

Herkesin unutamadığı, lezzetten yolunu adı bildiği bir yer vardır. İşte buraya gelen herkes, unutulmaz bir lezzetini ve aklının bir köşesini burada bırakır.

Sizleri de bu lezzeti tatmak için bize bekliyoruz.

Unutmadan, başka hiçbir yerde deneyimlemediğiniz elma tatlımızın da mutlaka tadına bakın.

Unutulmayan tatlara…

Yemek bizim için bir tutku. Kimi zaman özlediğiniz bir koku, kimi zaman da geleneksel lezzetlerle harmanlanan, mutlaka bir tadın favoriniz olacağı zengin bir menü

ADRES

Şirinyalı mh. Eski Lara cd. No:64/A Muratpaşa ANTALYA

TELEFON

0 242 323 62 67

0 532 200 41 21

E-MAİL

info@kanatcialiasker.com

BİZE ULAŞIN